Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamilovaný Sámer:přítelkyně Pavla už je v rodině

12. 5. 2007

Zpěvák Sámer Issa (20) to se svou současnou milenkou Pavlou Dubnou (22) myslí opravdu vážně. Včera svou přítelkyni poprvé představil mamince a pak společně popíjeli až do rána!

,,Bylo to takové první oficiální setkání. Byli jsme na večeři, zašli do kina na premiéru Dreamgirls a na panáka do baru. Domů jsme se dostali až okolo třetí ráno," prozradil  Sámer.
,,Mamka si s Pavlou opravdu padly do oka. Celý večer si spolu povídaly, až jsem měl pocit, že tam jsem navíc," dodává se smíchem zpěvák, který s atraktivní blondýnkou chodí už dva měsíce.

,,Pavla je fajn holka. Máme stejný smysl pro humor, zbytečně se neprudíme ani nehádáme a v sexu si také nestěžuji," přiznává Sámer. Není divu, že si užívá klidu, jeho poslední vztah s modelkou Agátou Hanychovou byl hodně bouřlivý.

,,Je dobrý, že oba máme hodně práce, takže si nelezeme na nervy. Zrovna dneska Pavla se svou skupinou Inflagranti, kde hraje na housle, odletěla na čtyři dny pracovat do Řecka," říká zpěvák, který se svou přítelkyní plánuje společnou dovolenou.
,,V dubnu určitě poletíme do Egypta nebo na Kypr. Ale teď se musím soustředit na mezinárodní soutěž Eurosong, čeká mě práce v Rusku a hlavně třetí deska," prozrazuje své plány
Sámer Issa. (mr)

Čtěte také:Filipa Tomsu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář