Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sámer Issa konečně ukázal svého ,,synka!

12. 5. 2007

Sámera Issu (21) do pražského Yacht Clubu na křest šesti plachetnic doprovodil dvouapůlletý synovec Marek, který je v péči zpěvákových rodičů.

„Mareček je suprový kluk. S mojí mamkou za mnou často jezdí do Prahy. Chodíme do zoo, na procházky nebo se díváme na DVD. Škoda že není můj, ale bráchy Marwana," říká Sámer, který svého synovce vzal na odpolední akci do Yacht Clubu.

Zatímco Mareček stál na břehu a vesele mával, zpěvák společně s dalšími celebritami pokřtil šest plachetnic a hned nato se zúčastnil menšího závodu.
„Na jachtě jsem se plavil kolem pobřeží Kuby. Ale závod na takovéhle lodi jsem ještě v životě nejel,“ prozradil
Sámer, který na lodi Acapulco vytvořil tým s moderátorkou Lejlou Abbasovou.
„Mám docela strach. Ale na druhou stranu, všechno je jednou poprvé," brala to s humorem exotická kráska, která si na jachtě střihla svou premiéru.

Ostřílený „námořník" Daniel Hůlka se neustále chvástal, že jeho plavidlo Caipirina je nejrychlejší na světě.
Ale bohužel to osobně nemohl dokázat, protože po křtu sektem okamžitě odjel a místo sebe poslal svého kamaráda, exmanžela
Mahuleny Bočanové Martina Svobodu. Tomu se zřejmě stejně jako Hůlkovi zalíbila image Krakonoše, protože si nechal narůst vlasy a plnovous.

Závody nakonec vyhrál krasobruslař Tomáš Verner, druzí skončili SámerLejlou, pak Missky Lucie VáchováRadkou Kocurovou a jako poslední náhradník Dana Hůlky Martin Svoboda. Celebrity jachty neřídily samy, ale pod vedením zkušených jachtařů. (mr)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hilfemirfliegen@seznam.cz

(BILLA, 12. 7. 2007 18:21)

Jééééééé Sámer!!!