Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filip Tomsa :sex s Vondráčkovou mě bavil

12. 5. 2007

Mladý herec Filip Tomsa (22) má v novém filmu režisérky Mirjam Landa Kvaska velmi erotickou scénu s Luckou Vondráčkovou (26). A jak nám prozradil, dost si její natáčení užíval!

„Vůbec jsem se nestyděl. Naopak jsme se s Luckou při natáčení náramně bavili," prozradil ¨prozradil mojí stránce Filip, který hrál v seriálech Dobrá čtvrť, Poslední sezona a momentálně perlí na Nově v Ordinaci v růžové zahradě.
„Už jsem několik erotických scén točil, takže mi to nedělá problém. Ale je pravda, že tohle je trochu hustší," směje se mladý herec.

Scéna, kdy Filip má s Luckou v útrobách divadla pohlavní styk, totiž vypadá hodně věrohodně. „Fakt jsme to ale jenom hráli," přesvědčuje Filip, který je momentálně nezadaný.

Je neuvěřitelné, že Tomsa nikdy netoužil stát se hercem a konzervatoř si zapsal až jako třetí školu v pořadí na „přijímačky" na střední školu.
„Pak jsem se dostal k herečce Evě Horké, která mě připravovala. Bez ní bych se tam nedostal. Nikdo z rodiny nemá umělecké sklony (rodiče jsou státní zaměstnanci) a já neměl ponětí, co by tam po mně mohli chtít. To, že jsem se na Pražskou konzervatoř dostal, je zásluha právě Evy," tvrdí skromně
Filip, jehož životním snem je pilotovat letadlo.
„Myslím, že jsem dítě štěstěny, protože doposud se mi všechny sny splnily. Jednou si určitě sednu za knipl v kokpitu nějakého letadla," říká sympatický herec. (mr)

Čtěte také:Sámer Issa je zamilovaný

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ach jo...

(Vicky, 25. 7. 2008 8:18)

hale nechci nic říkat ale zdá se mi že sis to trochu vymyslela....jestli je to pravda tak OK. ale trochu pochybuju...cus a kdy bys chtěla pokecat tak pis na icq: 415-873-277